: ZŠ Juventa > Články 2022/2023 > Krajské kolo štafetového poháru Benešov

Krajské kolo štafetového poháru Benešov

Po několika letech se naše škola opět probojovala do krajského kola Štafetového poháru. Závody se konaly 17. 5. 2023 v Benešově a běhaly se štafety na 100 a 200 metrů.

Naše výprava se postavila na start s velkým nasazením a obsadili jsme 10. místo ze 14 družstev. Reprezentovali nás za mladší děti Berková Emma, Čechová Ema, Černá Martina, Koníčková Klára, Vobořilová Viktorie, Červeňák Ladislav, Efthymiadis Timothy, Hrůza Tobiáš, Hryšyn Dymytrij, Okhvat Alexandr a za starší děti Kužmová Sofie, Linková Andrea, Matějková Aneta, Šandorová Rozálie, Viščorová Barbora, Koucký Šimon, Maláč Jakub, Novák Filip, Šandor Robin, Širc Jakub, Zeman Vít.

Všem výše uvedeným patří poděkování za kvalitní sportovní výkony, které bychom v příštím roce ještě rádi vylepšili.

Autor: Jana Lenčová