: ZŠ Juventa > Články 2022/2023 > Procházka k ohradě s koňmi

Procházka k ohradě s koňmi

Páteční odpoledne 2. 6. jsme si s dětmi ze školních družin zpestřili procházkou k ohradě s koňmi. Cestou tam děti plnily různé úkoly, které měly předem připravené.

Koně jsme u ohrady sice neviděli, škoda, zato nové hřiště u ohrady děti maximálně nadchlo.

Na zpáteční cestě jsme se odměnili zmrzlinou a někteří i bezinkovou limonádou v místní Milovické Nádražce, které tímto velmi děkujeme za vstřícnost a skvělou organizaci při takovém počtu dětí.

A kolik jsme na této procházce našlapali kroků? Poprosili jsme jednoho žáka, Tomáška V., a ten na svých hodinkách zaznamenal 7126 kroků a to jsme záznam spustili malinko později, ne hned od školy. Krásný výsledek, co říkáte? Za nás všechny parádně strávené odpoledne a pokud počasí dovolí, domluvili jsme se s dětmi, že v posledním týdnu školního roku procházku ještě jednou rádi zopakujeme.

Autor: vychovatelky ŠD