: ZŠ Juventa > Články 2022/2023 > Velká cena Lysé nad Labem

Velká cena Lysé nad Labem

Ve čtvrtek 25. 5. 2023 se konal již 25. ročník atletické soutěže pro školní týmy pod názvem Velká cena Lysé nad Labem. Soutěže se zúčastnilo 5 škol – pořádající ZŠ B. Hrozného Lysá nad Labem , ZŠ TGM Milovice, ZŠ Přerov, ZŠ JAK Lysá nad Labem a ZŠ Juventa.

Chlapci a děvčata soutěží ve 4 individuálních disciplínách (sprint na 50 a 60 m, skok daleký, běh na 1000 a 1500 m, hod míčkem a vrh koulí) a závěrečné smíšené štafetě 4x300 m.

Celkem jsme získali 16 prvních, 6 druhých a 7 třetích míst. Ve štafetě naši běžci obsadili první místo.

V celkovém součtu bodů za umístění jsme obsadili 1. místo a získali pro naši školu pohár pro vítěze.

Autor: Dana Tvrdá