: ZŠ Juventa > Články Archiv > Články 2023/2024 > Když inspirují žáci

Když inspirují žáci

Každý učitel ví, že svoje žáky má motivovat.

Ale, co my kantoři…  Samozřejmě i my potřebujeme interakci, cítit, že to dnes mělo smysl, že se něco povedlo. Aby z toho nebyl stereotyp, my neměli pocit vyhoření…

Měla jsem štěstí na děti, kteří mě moc svojí prací motivovaly, děkuji, že jste tak skvělí! Vyzkoušeli jste malbu na plátno akrylovými a olejovými barvami.

Bylo to pro děti nové, neznámé, ale chuť se učit novým věcem, nebát se, být kreativní zvítězila nad strachem a nejistotou.

Děti si samostatně vybraly námět práce a pustily se do toho. Při vernisáži pan ředitel žákům předal drobné dárečky a něco mlsného na zub. Děkujeme za krásné obrazy, váš čas a reprezentaci naší školy. Já osobně děkuji, že jste mou inspirací  a   ,,hnacím motorem“!

Autor: Viktorie Macurová