Skok vysoký 2023

V pátek 15. 12. 2023 se v tělocvičně školy konala soutěž ve skoku vysokém. K vidění bylo mnoho pěkných výkonů a také nových osobních rekordů.

Mezi mladšími děvčaty stejně jako v březnu (3.3.) zvítězila Kristýna Škrhová s výkonem 145 cm. Tímto výkonem také zlepšila svůj školní rekord. Stříbro získala za výkon 130 cm Silvie Kadlecová a také třetí v pořadí, Barbora Pelikánová, překonala laťku ve výšce 130 cm.

V kategorii starších děvčat se vítězkou stala Adéla Pospíšilová s výkonem 140 cm, Paula Patricie Pavlova skončila za výkon 115 cm na druhém místě. Třetí místo vybojovala Laura Mezenská výkonem 105 centimetrů.

Mladší chlapci bojovali velmi vyrovnaně. Nejvyšší příčku obsadil Matyáš Korbel (135 cm), druhý byl Robin Šandor (130 cm) a třetí místo získal Dominik Zahálka (125 cm).

V kategorii starších žáků se na prvním místě umístil Josef Toman, který překonal laťku ve výšce 150 cm stejně jako druhý v pořadí Lukáš Horák, kterého o lepší umístění připravil horší zápis. Pro bronz si doskočil Richard Zachariáš (145 cm).

Všem závodníkům gratuluji a těším se na další závod.

Autor: Dana Tvrdá