: ZŠ Juventa > Články 2021/2022 > Bublinková show a Beseda o papoušcích

Bublinková show a Beseda o papoušcích

Po dlouhých měsících, kdy nám epidemiologická situace nepřála, se i na nás ve školních družinách usmálo štěstí a mohli jsme těšit na připravované akce.

Tou první byla beseda o papoušcích. Byli úžasní, nádherně pestrobarevní, malí, velcí, ...... Dověděli jsme se spousty zajímavých informací o jejich životě, viděli pár akrobatických kousků a třešničkou byla pro každého z nás možnost, vyfotografovat se s nádherným papouškem Arou zelenokřídlým.

A další akcí v pořadí byla Bublinková show paní Ingrid Killerové. Název akce trochu zaváděl. Součástí této akce nebyly jen bublinky a obrovské bubliny, ale i žonglování, tanec s obručemi Hula hoop, balanc se sklem a meči a dog dancing psí slečny Belly. Úžasná podívaná, úsměvy na tváři, rozzářená dětská očička. Co víc si přát? Snad více takových akcí a my už se s dětmi na další moc těšíme.

Autor: Eva Krákorová