: ZŠ Juventa > Články 2021/2022 > Přespávání "ve škole" 6. F

Přespávání "ve škole" 6. F

Z původního plánu přespávat ve škole jsme vzhledem ke zvolenému termínu museli nakonec upustit, a proto jsme naši třídní akci nakonec uskutečnili v Nymburce. Dobrodružstvím už byla samotná cesta tam, která se z důvodu zpoždění vlaku protáhla na 2 hodiny.

V Nymburce už na nás čekali vedoucí z dětské organizace Royal Rangers, kteří pro nás připravili program na celý večer. Poté, co jsme se posilnili dobrotami od maminek, vyrazili jsme na zahřívací hry do parku. Následovaly lanové aktivity, chůze po slackline, bungee running a turnaj ve hře ringo. Po hře Parlament, kde po urputném nelítostném souboji družstvo chlapců zvítězilo nad družstvem děvčat, jsme posilněni melounem byli povoláni do akce s cílem odhalit a rozbít gang překupníků drog.

Akce, která skončila po jedné hodině ranní, byla úspěšná, i když dle chemického rozboru pytlíčky zabavené během našeho zásahu obsahovaly pouze moučkový cukr. :-)

Autor: Veronika Marková