: ZŠ Juventa > Články 2021/2022 > Škola v přírodě 4. B, D Pondělí

Škola v přírodě 4. B, D Pondělí

Cesta v autobusu nám rychle utekla. Po cestě jsme měli jednu velkou přestávku, kde jsme s radostí naběhli do benzinky a začali utrácet peníze. ;-) Po svačině jsme pokračovali v cestě a vyhlíželi, kdy už tam budeme. To byla nejoblíbenější otázka celé cesty. Po příjezdu jsme si dali věci na pokoje a šli na první výborný oběd - maso s rýží a vývar se zeleninou a nudlemi. :-) Po krátkém poledním klidu jsme šli poprvé do bazénu a zde jsme se rozdělili do 3. skupin. Chvíli jsme "plavali" a předváděli, co umíme a na konci jsme dostali volnou zábavu a to jsme teprve předvedli, co umíme. :-D Potom už byla večeře a odpočinek v podobě filmové pohádky.

Po večerní písničce jsme někteří šli hned do postelí a někteří si poslechli první část příběhu, který bude paní učitelka každý večer číst. Pak už jsme i my ostatní odešli do svých postelí zdát si o něčem pěkném, co se nám určitě splní. :-)