: ZŠ Juventa > Články 2021/2022 > Turnaj v Bumperballu

Turnaj v Bumperballu

Víte, co si představit pod pojmem Bumperball? Většina z nás ze školních družin ani netušila ve chvíli, kdy jsme byli osloveni paní magistrou Voborskou z nízkoprahového zařízení Point Milovice, zda bychom se k této akci připojili.

Bumperball je nafukovací balón, který je určený k narážení, různým akrobatickým prvkům, fotbalu. Navléká se na tělo, hlava a nohy sportovce zůstávají volné.

Pozvání jsme s nadšením přijali. A jak to nakonec dopadlo? Děti si akci neskutečně užily, každý si přišel na své. Turnaj v Bumperballu totiž doprovázela i sportovní a nesportovní zábavná stanoviště. Za splnění všech stanovišť pak děti získaly úžasné odměny.

Děkujeme tímto ještě jednou paní magistře Voborské za její pozvání. Užili jsme si odpoledne parádně!

Autor: Eva Krákorová, vedoucí vychovatelka ŠD