: ZŠ Juventa > Články 2022/2023 > Třídy 6. D a 8. A ve fantastických iluzích

Třídy 6. D a 8. A ve fantastických iluzích

V úterý 13. prosince jsme vyrazili na výlet do Prahy, kde jsme navštívili Muzeum fantastických iluzí a tradiční vánoční trhy. Brzy ráno nás odvezl vlak z Milovic do Prahy, kde nás překvapila velká zima, naše telefony ukazovaly neuvěřitelných - 11 °C, a proto jsme se hned vydali na cestu, abychom se zahřáli. Během chvilky jsme dorazili k Muzeu fantastických iluzí, asi nás opravdu poháněl ten mráz. Odložili jsme si, připravili si mobily a vstoupili dovnitř. Vzájemně jsme se fotili, včetně paní učitelek, zkoušeli všechny triky, klamy, iluze a pořídili SPOUSTU legračních fotek. Naše žaludky však již volaly o pomoc, a tak jsme vyrazili na oběd. Pak jsme se pomalu dovalili na vánoční trhy, kde někteří koupili malé drobné dárky k Vánocům, ale většina si jen prohlédla docela drahé zboží ve stáncích. Vlak nás nakonec zase v pořádku dovezl domů.

Tento báječný výlet jsme si všichni opravdu užili, doma jsme se pochlubili svými perfektními fotkami, na malý výběr se můžete podívat i vy, a my se již těšíme na další společný výlet :-).

Autor: Kája, Áďa, Niki a Lucka