: ZŠ Juventa > Zprávy > 2020/2021 > Krátká oznámení

Třídní schůzky pro rodiče budoucích prvňáčků

Vážení rodiče budoucích prvňáčků a dětí zařazených do přípravných tříd,

dostavte se 24. 6. 2021 v 17:00 do školní jídelny ZŠ Juventa.

Po oznámení rozřazení dětí do jednotlivých tříd proběhnou třídní schůzky s vašimi třídními učitelkami.

ředitel školy, 9. 6. 2021

Hýbeme se hezky česky

Vážení rodiče, žáci a naši příznivci,

do 30. 6. 2021 probíhá první část soutěže Hýbeme se hezky česky, do které se naše škola zapojila. Každý den je možné poslat jeden hlas, proto je nutné, aby každý den hlasovalo co nejvíce našich žáků, jejich rodičů, kamarádů, příbuzných a také učitelů.

Tlačítko na hlasování je na stránce www.hybemesehezkycesky.cz, (pokud byste na stránce neviděli položku ZŠ Juventa a hlasovací tlačítko, je třeba zadat PSČ 28924 a ZŠ Juventa.

Děkujeme za vaše hlasy.

Vedení školy, 4. 6. 2021

Potvrzení o negativním testu

Vážení rodiče,

na základě požadavku MŠMT nedošlo k uložení povinnosti pro školy vydávat potvrzení o negativním výsledku testu žáků pro účely doložení této skutečnosti ve službách nebo pro účely amatérského sportu. Klient nebo sportovec bude dokládat skutečnost, že byl ve škole negativně testován nejdéle před 72 hodinami čestným prohlášením.

Děkujeme za pochopení.

Vedení školy, 4. 5. 2021

Změna Pedagogická intervence - 3. 5. 2021

Vážení rodiče, s ohledem na organizační a personální podmínky na naší škole nebude od května 2021 vyučován předmět Pedagogická intervence. Tento předmět v současnosti PPP již nepředepisuje.

Děkujeme za pochopení.

Vedení školy, 3. 5. 2021

Vrácení úplaty za neuskutečněnou školu v přírodě

Vážení rodiče,

zde v přiloženém linku nebo na stránce Ke stažení v části Žádosti lze stáhnout formulář na jehož základě si můžete požádat o vratku plateb za neuskutečněné školy v přírodě.

Formulář ve formátu PDF: Vrácení úplaty za neuskutečněnou školu v přírodě

Vedení školy, 30. 4. 2021