: ZŠ Juventa > Zprávy > 2021/2022 > Krátká oznámení

Volby do Školské rady

Vážení,

v minulém školním roce skončil mandát předchozím členům Školské rady ZŠ Juventa. Součástí Školské rady jsou i 3 členové z řad zákonných zástupců žáků naší školy.

Pokud by měl někdo ze zákonných zástupců našich žáků zájem kandidovat do Školské rady může se přihlásit do 15. 9. 2021 na na mail: reditel@zsjuventa.cz. Stačí nahlásit jméno, příjmení a telefonní kontakt kandidáta a zároveň jméno a třídu dítěte jehož je zákonným zástupcem.

Více informací o činnosti Školské rady najdete na webových stránkách školy.

Předpokládaný termín konání voleb - 16. 9. 2021 během třídních schůzek.

Soutěž Hýbeme se hezky česky

Dnešním dnem odstartovala poslední část soutěže Hýbeme se hezky česky, kterou pořádá síť prodejen PENNY. V této části soutěže se účastní veřejnost, která může podpořit vybraný tým přímo v prodejně.

Jak na to?

Je to velmi jednoduché. Po nákupu s hodnotou vyšší než 100 Kč obdržíte jako součást pokladní stvrzenky kupón, který vložíte do červeného boxu s označením týmu, který chcete podpořit. Pro naši školu můžete hlasovat v Penny v Milovicích a v Benátkách n. J. Boxy naleznete v prostoru za pokladnami.

O co se soutěží?

V každém mikroregionu PENNY odmění finalisty podle počtu získaných hlasů:

• 1. místo: finanční odměna 15 000 Kč

• 2. a 3. místo: finanční odměna 5 000 Kč

Všichni finalisté budou odměněni také zdravými produkty vlastních značek PENNY.

Na co bude použita případná výhra?

Samozřejmě na nákup sportovního vybavení pro žáky naší školy.

ředitel školy, 30. 6. 2021

Úřední den školy o prázdninách

Úřední den školy během letních prázdnin bude každé pondělí od 8:00 do 12:00 hodin. V ostatní dny po předchozí telefonické, příp. mailové dohodě.

Všem přejeme krásné prožití léta a hezké dovolené.

ředitel školy, 30. 6. 2021