: ZŠ Juventa > Zprávy > 2021/2022 > Krátká oznámení

Dodržování hygienických opatření

Vážení rodiče,
v poslední době se nám množí případy, kdy žáci nedodržují platná hygienická opatření a nenosí roušky či respirátory, tak jak je nařízeno. Nejčastější důvod tohoto spočívá v tom, že ochranné pomůcky nemají s sebou z domova.

Tímto vás žádáme o spolupráci, aby žáci měli minimálně dvě roušky nebo respirátory na každý školní den. Není povinností školy jim ochranné pomůcky zajišťovat.

Děkujeme za pochopení.

Výuka v týdnu od 25. 10. 2021

Vážení rodiče,
výuka 25. 10. a 26. 10. bude probíhat na naší škole dle běžných rozvrhů, ředitelské volno uděleno nebude.

Zároveň vás žádáme, abyste do školy neposílali děti jevící jakékoli příznaky respiračního onemocnění.

Děkujeme za pochopení.

Ředitelské volno a státní svátek

Upozorňujeme, že na 27. 9. 2021 je uděleno žákům ředitelské volno a 28. 9. 2021 je státní svátek.

Žáci přijdou do školy ve středu 29. 9. 2021.

Volby do Školské rady

Vážení rodiče,

volby do Školské rady ZŠ Juventa z kandidátů na základě první výzvy dopadly následovně. Do Školské rady ZŠ Juventa za zákonné zástupce žáků byla celkem 152 platnými hlasy zvolena paní JUDr. Kristýna Bukovská.

Protože je potřeba, aby byli zvoleni za zákonné zástupce celkem 3 členové, můžou se další zájemci o kandidaturu do Školské rady hlásit na mail: reditel@zsjuventa.cz do 24. 9. 2021.

Poté by v týdnu od 29. 9. do 1. 10. 2021 proběhly další volby. Pokud se ani pak nezvolí stanovený počet členů, zbývající členy do Školské rady jmenuje ředitel školy.

Soutěž Hýbeme se hezky česky

Dnešním dnem odstartovala poslední část soutěže Hýbeme se hezky česky, kterou pořádá síť prodejen PENNY. V této části soutěže se účastní veřejnost, která může podpořit vybraný tým přímo v prodejně.

Jak na to?

Je to velmi jednoduché. Po nákupu s hodnotou vyšší než 100 Kč obdržíte jako součást pokladní stvrzenky kupón, který vložíte do červeného boxu s označením týmu, který chcete podpořit. Pro naši školu můžete hlasovat v Penny v Milovicích a v Benátkách n. J. Boxy naleznete v prostoru za pokladnami.

O co se soutěží?

V každém mikroregionu PENNY odmění finalisty podle počtu získaných hlasů:

• 1. místo: finanční odměna 15 000 Kč

• 2. a 3. místo: finanční odměna 5 000 Kč

Všichni finalisté budou odměněni také zdravými produkty vlastních značek PENNY.

Na co bude použita případná výhra?

Samozřejmě na nákup sportovního vybavení pro žáky naší školy.

ředitel školy, 30. 6. 2021

Úřední den školy o prázdninách

Úřední den školy během letních prázdnin bude každé pondělí od 8:00 do 12:00 hodin. V ostatní dny po předchozí telefonické, příp. mailové dohodě.

Všem přejeme krásné prožití léta a hezké dovolené.

ředitel školy, 30. 6. 2021