Cvičení v přírodě třídy 1. E

Autor: Mgr. Jana Brodská, třídní učitelka

Dne 17. 9. 2019 se žáci z 1. E vydali na své první cvičení v přírodě. Zajímalo nás zejména nejbližší okolí naší školy. Prohlédli jsme si školní hřiště, na kterém jsme si zazávodili, navštívili jsme venkovní učebnu a na cestě vedoucí k ní jsme si nakreslili a zaskákali panáka.

Součástí našeho venkovního programu bylo také bezpečné přecházení vozovky po přechodu pro chodce, ale také vyhledávání a poznávání dopravních značek v okolí školy. Počasí nám přálo, a tak jsme se podívali k Josefovským tůním, kde jsme hráli pohybové hry. Nakonec jsme se opět přiblížili ke škole. Tentokrát jsme však zavítali do lesa, kde jsme pozorovali řádění veverek, a krom toho jsme zde postavili domečky pro lesní skřítky. Celý den se vydařil a užili jsme si spoustu legrace.