Podzimní turnaje ve stolním tenise

Autor: Mgr. Petr Heichel

Dne 21.10.2019 se uskutečnil na naší škole Podzimní turnaj ve stolním tenise, který byl zároveň kvalifikačním turnajem na okrskové kolo stolního tenisu do Lysé nad Labem.

Na turnaj se přihlásilo 33 chlapců a 6 dívek. Bohužel někteří přihlášení nedorazili. Přesto účast 35 chlapců a dívek je úžasná. Turnaj byl organizován následovně. U dívek jako turnaj každý s každým, kdy na stupních vítězů se umístily tyto dívky: 3. místo Sofie Chodymčuková, 2. místo Veronika Mislerová a vítězskou kategorie dívek se stala Valerie HAUSEROVÁ.

U chlapců se turnaj organizoval dvoukolově, tedy po první prohře měli chlapci ještě reparát v podobě dalšího utkání. Pokud zvládli utkání II. kola postupovali ve sk. B do dalších bojů, pokud podruhé prohráli, znamenalo to konec v turnaji.

Po zajímavých bitvách a srdcervoucích výměnách nakonec turnaj chlapců skončil takto: 4. místo František Absolon, 3. místo Adam Vostřel, 2. místo Tomáš Petrák a vítězství v turnaji obhájil a na 1. místě se umístil Robert DOLEŽAL.

Všem zúčastněným děkujeme za účast a podané výkony a přejeme všem úspěch na okrskovém kole soutěže ve stolním tenise.