Kolem tůní 2019

Autor: Mgr. Dana Tvrdá

Podzimní přespolní běh Kolem tůní se stal již trvalou součástí života naší školy. Další ročník se uskutečnil v pátek 25. 10. 2019 v lokalitě Josefovských tůní. Počasí nám po letech, kdy bylo velmi chladno nebo naopak deštivo, ukázalo vlídnější tvář, a tak po rozptýlení ranní mlhy sluneční paprsky rozzářily vybarvené koruny stromů. Ale zpět ke sportovnímu zápolení.

Tradičně nejvíce obsazené byly kategorie žáků prvního stupně. Pro mnohé účastníky se jednalo o první velký závod v silné konkurenci. Na start se totiž ve 13 věkových kategoriích postavilo celkem 266 běžců a běžkyň. Viděli jsme mnoho pěkných výkonů. Všem zúčastněným závodníkům ještě jednou gratuluji k dosaženým výkonům a těším se na další běžecké úspěchy. Poděkování patří také technické četě ze tříd 9.B a 9.C, a dále kolegům Petru Heichelovi, Petru Tesařovi a Petru Čerňanskému.