Fotbalový turnaj na Juventě

Autor: Mgr. Petr Heichel

Dnešního dne se uskutečnil fotbalový turnaj žáků 8. – 9. tříd základních školy. Přihlášeny byly ZŠ Juventa Milovice pořádající škola, ZŠ TGM Milovice, Gymnázium B. Hrabala Nymburk a ZŠ Semice.

Uvítalo nás nevlídné počasí a drobný déšť. Bohužel z důvodu nedostatku hráčů se nedostavila ZŠ Semice a proto hráli zúčastněné týmy celkem tři zápasy. Nejprve se utkaly týmy Gym. Nymburk a ZŠ TGM Milovice, kde rozdílem třídy zvítězili gymnazisti 6:0. Následovalo utkání Gymnazistů a ZŠ Juventa, kdy vyrovnané utkání provázené spálením mnohých šancí zvítězil ten kvalitnější a to gymnazisti se skóre 3:0. Nyní už o vítězi bylo rozhodnuto a poslední utkání mělo určit kdo odejde s druhým a třetím místem. ZŠ TGM Milovice byla na konci turnaje šťastnější a zaslouženě si vybojovala druhé místo po výhře nad ZŠ Juventou 4:2. Na třetím místě se tedy umístil tým ZŠ Juventa ve složení Yvantsyuk, Kolár, Horálek, Doležal, Berdar, Balažovič, Petrák, Heichel, Vostřel, Sachonenko, Křenek. Všem zúčastněným děkujeme za obětavé výkony a budeme se těšit příště.