Podzimní turnaj ve stolním tenise 2017

Dne 10. října 2017 v dopoledních hodinách se odehrál na půdě naší školy Podzimní turnaj ve stolním tenise.

Autor: Heichel Petr

Dne 10. října 2017 v dopoledních hodinách se odehrál na půdě naší školy Podzimní turnaj ve stolním tenise, kterého se zúčastnilo 34 chlapců a dívek naší školy. Žáci se utkali ve skupinách dívky, chlapci dvoukolovým systémem o umístění a kvalifikaci na turnaj ve stolním tenise v Lysé nad Labem. Kvalifikovat se mohli 4 dívky a chlapci skupiny B, druhý stupeň základní školy. Bylo odehráno celkem 63 utkání na dva vítězné sety a dvě finálové utkání na tři sety.

V kategorii dívek se umístili:

1. Místo - Tereza Králová 9.B

2. Místo - Valerie Hauserová 3.C

3. Místo - Barbora Soukupová 9.B

4. Místo - Kateřina Dvořáková 9. A

V kategorii chlapců se umístili:

1. Místo - Roman Vojta 8.C

2. Místo - František Absolon 7.A

3. Místo - Jan Vostřel 9.A

4. Místo - Robert Doležal 7.A

Všem účastníkům děkujeme za účast a těšíme se na další ročník školního turnaje. V neposlední řadě je potřeba poděkovat organizátorům, kteří připravili hodnotné ceny a bezproblémový průběh turnaje a to panu učiteli Petru Tesařovi a paní hospodářce Daně Mackové. Děkujeme