Šifrovaná

V pátek 10. 6. se 2. polovina dětí ze školních družin účastnila edukativního a zážitkového programu “Koza domácí”, o kterém jsme Vás již v předchozích příspěvcích informovali. Jen bychom se opakovali, proto přikládáme alespoň pár fotografií.

A jak tento den trávily děti z ostatních družin? ŠIFROVANOU.

Každá paní vychovatelka si pro své děti připravila svou zašifrovanou zprávu, kterou musely děti podle návodu rozšifrovat. Nebylo to ale vůbec jednoduché. Děti se ve dvojicích, někdy i trojicích rozeběhly po lese, hledaly, doplňovaly, lámaly si hlavinky, ale nakonec se všem dříve, či později zprávu podařilo správně rozšifrovat. Po přečtení celé zprávy paní vychovatelce pak na děti čekala sladká odměna.

Chválíme všechny děti, byly úžasné a neskutečně vytrvalé, i když se třeba hned nedařilo.

Autor: Eva Krákorová, vedoucí vychovatelka ŠD

Šifrovaná