: ZŠ Juventa > Články 2021/2022 > Štafetový pohár – školní kolo

Štafetový pohár 2022 – školní kolo

V úterý 12. 4. 2022 jsme uspořádali školní kolo Štafetového poháru. Štafetový pohár je soutěž pro družstva 1. stupně. Štafeta se běhá jako smíšená, celkem se běží 8 x 100 metrů. Soutěžilo se ve třech kategoriích – 3., 4. a 5. třídy.

Autor: Dana Tvrdá

Mezi třetími třídami se nejlépe se štafetovými předávkami vypořádala třída 3. B, druhá skončila 3. D a na třetím místě se umístila třída 3. C.

V kategorii 4. tříd se na 1. místě umístila třída 4. C,  druhá byla 4. E a třetí 4. D.

Páťáci postavili do soutěže celkem 6 týmů a z nich se nejlépe umístila třída 5. C - Okurky , na druhém místě skončila štafeta 5. D – Krocani a na třetím třída 5. E.

V příštím týdnu se v Lysé nad Labem koná okresní kolo Štafetového poháru, kam budou vybráni ti nejlepší běžci, kteří budou reprezentovat naši školu ve štafetách na 8 x 100 metrů a 8 x 200 metrů.