: ZŠ Juventa > Články 2022/2023 > Okresní kolo ve volejbalu 2023

Okresní kolo ve volejbalu 2023

V úterý 4.4. se v prostorách nymburského zimního stadionu uskutečnilo okresní kolo ve volejbalu. Naši školu reprezentovalo družstvo dívek ve složení (abecedně): Nicol Doležalová, Nadia Hanchak, Yulia Hodovykh, Veronika Hodovykh, Klára Chromcová, Miroslava Khariv , Adéla Korbelová, Lucie Lhotáková, Natálie Lupačová, Linda Svobodová, Klára Veselková a Nina Zahradníková. Proti nymburským školám, v jejichž týmech jsou téměř výhradně členky místního volejbalového klubu, podaly naše reprezentantky bojovný výkon. V celkovém pořadí skončily na 6. místě.

Chlapecký tým ve složení Michal Altman, Michal Bártl, Patrik Hrbek, Jakub Jokl, Nikolas Nezdařil, Matěj Šich, Matěj Řehák a Šimon Viščor na soupeře nestačil a ve všech utkáních soupeřům podlehl, i když mnohdy jen velmi těsně. Chyby v klíčových okamžicích zápasů je stály cenné bodíky. Celkově obsadili 5. místo.

Našim reprezentantům děkujeme za bojovnost a snahu a do příštích turnajů přejeme více štěstí.

Autor: Dana Tvrdá