: ZŠ Juventa > Články 2022/2023 > Projekt Svět plazů 7. C, E, F

Projekt Svět plazů 7. C, E, F

V únoru – březnu se žáci 7. C, 7. E a 7. F tříd věnovali projektu „Svět plazů“.  Sedmáci v hodinách Pp a Vv vyhledávali a zpracovávali zajímavé informace o zvolených druzích plazů, v týmech tvořili vlastní práce, které následně prezentovali před svými spolužáky. Nejlepší týmy pak představily své práce žákům I. stupně. Mladší školáci se mohli seznámit se zajímavými informací o plazech, prohlédnout si obrázkovou galerii ještěrů a hadů a také se zeptat na to, co je nejvíce zajímalo.

Vřelé poděkování zaslouží Honzík Košnář, Kristýnka Galečková, Jarda Kodeda, Lukáš Čeleda, Zdeněk Ambrož, Michal Krsek a Natálka Veselá ze 7. F třídynavštilivi Natálie Zrzavá, Majka Šochmanová, Lucka Hadravová, Bára Peterková, Violeta Bonka, Katka Žáková, Lucká Roušalová, Emma Svašková a Emilie Todorova Kopil ze 7. E třídy a dále Eliška a Lukáš Hutníkovi, Anička Francová, Karolína Kamenová, Verunka Jakoušová, Terezka Repiska, Jolanka Žďánská a Ludovika Obdržálková ze 7. C třídy.

Autor: Larisa Horká