: ZŠ Juventa > Články Archiv > Články 2023/2024 > Klub mladých diváků 2023/2024

Klub mladých diváků 2023/2024

Letos jsme navštívili celkem 4 představení. Prvním byla Shakespearova hra Romeo a Julie ve Vinohradském divadle, která je romanticko-tragickou klasikou úspěšnou po celém světě. 

Jako druhé jsme navštívili představení Pravomil v Divadle v Dlouhé, které bylo o době 2. světové války  a komunismu. Tentokrát šlo o činohru. Navíc nás před představením čekal velmi zajímavě zpracovaný workshop.

Další představení se nazývalo Elixír. Šlo o taneční vystoupení Pražského komorního baletu pořádané v Ústřední městské knihovně. A jako poslední jsme se jeli podívat na muzikál Bídníci v GoJa Music Hall na pražském Výstavišti. 

Většinou jsme jezdili do divadla během odpoledních vyučovacích hodin. Na zpáteční cestě jsme se stavili na jídlo a jeli jsme vlakem domů. Všechna představení jsme si moc užili a budou nám moc chybět. 

Salačová, Koderičová, Hanousková, Vaníčková, Húska a Kroščen z 9. D