: ZŠ Juventa > Články Archiv > Články 2023/2024 > Soutěž s Městskou knihovnou Milovice

Soutěž s Městskou knihovnou Milovice

Žáci naší školy se zúčastnili výtvarné soutěže ,,Obrázky, které se stanou součástí Městské knihovny Milovice”.

Výherci této soutěže: Marie Mášová ze 7.B, Marie Vlasáková ze 7.B a Filip Toman z 8.D (měli stejný počet hlasů -  8) se pustili do malování obrazů na plátno. Mohli si vybrat někoho, kdo už s malbou na plátno má zkušenost z minulého roku. Jsou to: Anna Petrskovská, Adriana Krupníková, Eliška Pavlová, Artem Marchak.

Výsledkem této spolupráce se staly 3 obrazy: ,,Malý Princ”, ,,Spiderman”, ,,Anime”.

V Pátek, 10.5.2024, jsme obrazy předali do Městské knihovny Milovice, kde budou dělat radost v čítárně.

Děkujeme Městské knihovně Milovice za novou zkušenost, dětem za ochotu dělat něco navíc a za krásné obrazy.

Viktorie Macurová