: ZŠ Juventa > Články Archiv > Články 2023/2024 > Třída 4. C navštívila Domov Mladá

Třída 4. C navštívila Domov Mladá

Všechny děti rády dostávají dárky, a to hlavně o Vánocích. Jaký je to milý pocit, když mohou potěšit někoho jiného, poznali i žáci ze 4.C.

Ve středu 13. 12. 2023 společně navštívili Domov pro osoby se zdravotním postižením v Milovicích. Čekalo je zde přátelské přijetí od klientů a aktivizačních pracovníků, kteří pro žáky připravili terapeutické dílny. Děti si mohly vyzkoušet jízdu na invalidním vozíku a čtyřkolovém chodítku, vyrábět výrobky z keramické hlíny, tvořit vánoční ozdoby z papíru a na závěr si užít relaxaci v terapeutickém pokoji. Třešničkou na pomyslném dortu pak bylo vánoční vystoupení našich žáků zakončené společným zpěvem s klienty a pracovníky Domova a vzájemným obdarováváním.

Ještě jednou moc děkujeme Domovu Mladá za přátelské a milé přijetí a přejeme všem zaměstnancům a klientům krásné vánoční svátky.

Autor: Michaela Ibriqi