: ZŠ Juventa > Škola > Ankety a dotazníky > Výsledky 2019/2020 Rodiče

Souhrnné výsledky ankety pro rodiče 2019/2020

Děkujeme vám, všem rodičům, kteří jste věnovali čas a energii a vyplnili jste náš dotazník. Vážíme si toho, že vám není naše škola lhostejná a máte zájem na spolupráci. Celkem jsem zaznamenali 338 odpovědí. Kromě souhrnných dat, která uveřejňujeme níže, jsme také získali velké množství podnětů, připomínek, inspirací.

Vážíme si nejen pochvalných komentářů, ale také těch kritických. Uváděli jste konkrétní popis problematických situací a často i navrhovali možné cesty k řešení.

Vše bereme jako důležitou zpětnou vazbu, která nám pomůže v naší další práci.

S přáním příjemně prožitých prázdnin za ZŠ Juventa

Jaroslav Minařík, ředitel

Musí se vaše děti při práci na úkolech s někým dělit o zařízení?

Bylo vaše dítě schopno vypracovávat úkoly samostatně?

Dostávalo vaše dítě od vyučujícího srozumitelnou zpětnou vazbu ke své práci?

Jaké bylo množství zadané práce?

Jak hodnotíte komunikaci s třídním učitelem, ostatními vyučujícími a vedením školy?

Hodnotili jste na stupnici od 1 do 10. Získali jsme od vás průměrnou hodnotu 8, 42

Jako hodnotíte přístup školy ke vzdálené výuce?

Hodnotili jste na stupnici od 1 do 10. Získali jsme od vás průměrnou hodnotu 7, 81

Stručně formulovaná osobní slovní vyjádření

Často zmiňovaná kritika

Opakující se pochvalná vyjádření