: ZŠ Juventa > Zprávy > 2021/2022 > Krátká oznámení

Úřední hodiny během prázdnin

Oficiální úřední hodiny školy během prázdnin budou každé pondělí od 8:00 do 12:00 hod.

V jiné dny jen po předchozí telefonické nebo mailové dohodě.

Běžný pracovní režim školy začíná 24. 8. 2022.

Přejeme všem krásné prázdniny a příjemně strávené dovolené.

Výsledky přijetí žáků do ŠD

Kapacita školní družiny je pro školní rok 2022/2023 plně obsazena žáky, jejichž rodiče se dostavili k řádnému zápisu do školní družiny.

Rodiče žáků, kteří se z kapacitních důvodů do ŠD nedostali, byli již telefonicky informováni.

Eva Krákorová, vedoucí vychovatelka

Třídní schůzky rodičů - prvňáčci a děti do přípravných tříd

Dne 20. 6. 2022 se budou od 17:00 konat třídní schůzky pro rodiče budoucích prvňáčků a dětí do přípravných tříd.

Kde

ředitel školy, 2. 6. 2022

Rozhodnutí o přijetí dětí k základnímu vzdělávání

Rozhodnutí naleznete v sekci Ke stažení > Zápis do 1. tříd a informace k 1. třídám

Soutěž Hýbeme se hezky česky

Dnešním dnem (2. 6. 2022) můžeme opět hlasovat pro naši školu. Každý hlasující může přidat jeden hlas do celkového bodování. Také může přidat počet kilometrů ušlých nebo uběhnutých.

Hlasovat pro Juventu můžete na webu Hýbeme se hezky česky.

Ředitelské volno

Ve smyslu § 24 odst. 2 zákona č.561,/2004 Sb., o předškolním, základním, středním, vyšším odborném a jiném vzdělávání (školský zákon), v platném znění, vyhlašuji na středu 29. 6. a čtvrtek 30. 6. dny ředitelského volna pro žáky základní školy z organizačních a provozních důvodů.

Ředitelské volno 29. a 30. 6. 2022

Mgr. Jaroslav Minařík, ředitel ZŠ Juventa

Nástup do ranní družiny

Vážení rodiče,

žádáme vás,  aby v testovací dny nastupovaly děti do ranní družiny nejpozději do 7:00 hodin. Velmi nám to pomůže při následném testování ostatních žáků školy.

Děkujeme za pochopení a spolupráci.

Mimořádná opatření Ministerstva zdravotnictví

Vážení rodiče,

od 3. 1. 2022 platí nová pravidla týkající se testování žáků.  K seznámení předkládáme oficiální materiál vypracovaný MŠMT - INFORMACE PRO ŠKOLY A ŠKOLSKÁ ZAŘÍZENÍ KE ZMĚNÁM V MIMOŘÁDNÝCH OPATŘENÍCH MINISTERSTVA ZDRAVOTNICTVÍ S ÚČINNOSTÍ OD 3. 1. 2022

Prohlédněte si informační leták: Preventivní antigenní testování a trasování ve školách od ledna 2022

Děkujeme za spolupráci a pochopení.  Přejeme vám šťastný a úspěšný rok 2022.

Výuka v týdnu od 20. 12. 2021

Vážení rodiče,

v úterý 21. 12.  2021 končí výuka na 1. stupni v 11:45 hodin a na 2. stupni v 12:40 hodin.

Školní družina bude v tento den končit v 16:00 hodin.

Na středu 22. 12. 2021 je uděleno volno ředitele školy. Žáci se do školy vracejí zpět 3.1.2022.

Dodržování hygienických opatření

Vážení rodiče,v poslední době se nám množí případy, kdy žáci nedodržují platná hygienická opatření a nenosí roušky či respirátory, tak jak je nařízeno. Nejčastější důvod tohoto spočívá v tom, že ochranné pomůcky nemají s sebou z domova.

Tímto vás žádáme o spolupráci, aby žáci měli minimálně dvě roušky nebo respirátory na každý školní den. Není povinností školy jim ochranné pomůcky zajišťovat.

Děkujeme za pochopení.

Výuka v týdnu od 25. 10. 2021

Vážení rodiče, výuka 25. 10. a 26. 10. bude probíhat na naší škole dle běžných rozvrhů, ředitelské volno uděleno nebude.

Zároveň vás žádáme, abyste do školy neposílali děti jevící jakékoli příznaky respiračního onemocnění.

Děkujeme za pochopení.

Ředitelské volno a státní svátek

Upozorňujeme, že na 27. 9. 2021 je uděleno žákům ředitelské volno a 28. 9. 2021 je státní svátek

Žáci přijdou do školy ve středu 29. 9. 2021.

Volby do Školské rady

Vážení rodiče,

volby do Školské rady ZŠ Juventa z kandidátů na základě první výzvy dopadly následovně. Do Školské rady ZŠ Juventa za zákonné zástupce žáků byla celkem 152 platnými hlasy zvolena paní JUDr. Kristýna Bukovská.

Protože je potřeba, aby byli zvoleni za zákonné zástupce celkem 3 členové, můžou se další zájemci o kandidaturu do Školské rady hlásit na mail: reditel@zsjuventa.cz do 24. 9. 2021.

Poté by v týdnu od 29. 9. do 1. 10. 2021 proběhly další volby. Pokud se ani pak nezvolí stanovený počet členů, zbývající členy do Školské rady jmenuje ředitel školy.

Soutěž Hýbeme se hezky česky

Dnešním dnem odstartovala poslední část soutěže Hýbeme se hezky česky, kterou pořádá síť prodejen PENNY. V této části soutěže se účastní veřejnost, která může podpořit vybraný tým přímo v prodejně.

Jak na to?

Je to velmi jednoduché. Po nákupu s hodnotou vyšší než 100 Kč obdržíte jako součást pokladní stvrzenky kupón, který vložíte do červeného boxu s označením týmu, který chcete podpořit. Pro naši školu můžete hlasovat v Penny v Milovicích a v Benátkách n. J. Boxy naleznete v prostoru za pokladnami.

O co se soutěží?

V každém mikroregionu PENNY odmění finalisty podle počtu získaných hlasů:

Všichni finalisté budou odměněni také zdravými produkty vlastních značek PENNY.

Na co bude použita případná výhra?

Samozřejmě na nákup sportovního vybavení pro žáky naší školy.

ředitel školy, 30. 6. 2021

Úřední den školy o prázdninách

Úřední den školy během letních prázdnin bude každé pondělí od 8:00 do 12:00 hodin. V ostatní dny po předchozí telefonické, příp. mailové dohodě.

Všem přejeme krásné prožití léta a hezké dovolené.

ředitel školy, 30. 6. 2021