: ZŠ Juventa > Zprávy > 2022/2023 > Havárie vodovodního řádu

Havárie vodovodního řádu

Vážení rodiče,

z důvodu havárie vodovodního řadu dnes mimořádně končí školní výuka pro všechny žáky v 11:45. Nelze zajistit uspokojujícím způsobem hygienu žáků a stravování žáků. Dnešní obědy budou žákům automaticky odhlášené.

Pokud je ve vašich možnostech vyzvednutí žáků ještě před 4. vyučovací hodinou, prosíme, využijte to. Dřívější vyzvednutí proveďte přes sekretariát školy nebo přes vrátnici. Žáci mají dnešní den automaticky omluvený.

Žáci druhého stupně budou moci výjimečně odejít ze školy po předchozím telefonickém souhlasu zákonných zástupců. Ten ale musí žáci oznámit vyučujícímu.

Školní družina bude v provozu pouze do vyzvednutí posledního žáka. Děti si vyzvedávejte co nejdříve, mějte prosím, na paměti nemožnost hygieny a stravování.

Žáci mají dnešní den automaticky omluvený.

Zítra bude ve škole probíhat běžná výuka.

Jaroslav Minařík, ředitel školy