: ZŠ Juventa > Zprávy > Zprávy 2023/2024 > Juventa opět přivezla pohár

Juventa opět přivezla pohár

Ve středu 4.10. se na nymburském Ostrově konalo okresní kolo v přespolním běhu družstev. Závodu se zúčastnilo 17 škol z celého okresu. Byli jsme svědky mnoha pěkných běžeckých výkonů. Ale největší radost jsme měli z výkonů našich žáků.

V kategorii mladších žákyň obsadil náš tým ve složení Viktorie Doubková, Marie Mášová, Šárka Černá, Andrea Linková, Nikol Urbanová a Kristýna Škrhová krásné 5. místo.

Starší žákyně na trati nenašly přemožitelky a z Nymburka si opět po roce odvezly pohár pro vítěze. V příštím týdnu si poměří síly v krajském kole v Mladé Boleslavi. Palce budeme držet Nicol Doležalové, Vanesse Bartákové, Nině Zahradníkové, Tanye Kužmové, Adéle Pospíšilové a Karolíně Černé.

Mladší žáci obsadili nepopulární 4. místo, ale nutno dodat, že k medaili bylo tentokrát daleko.

Složení našeho týmu: Erben Šimon, Dudák Jan, Korbel Matyáš, Janáček Jakub, Širc Jakub, Šandor Robin a Altman Lukáš.

Starší žáci stejně jako v loňském roce vytvořili dva týmy. Na tříkilometrové trati obsadil tým A 6. místo a tým B skončil celkově 13.
Tým A:, Holas Jan, Hrbek Patrik, Havlíček Pavel, Zachariáš Richard,
Tým B: Král Sebastian, Novák Kryštof, Zich Dominik, Marchak Artem, Vorel Matyáš

Všem závodníkům děkujeme za vzornou reprezentaci školy a gratulujeme k pěkným výkonům.

Autoři: Dana Tvrdá a Petr Heichel