: ZŠ Juventa > Škola > Školní družina

Zápisy dětí do ŠD 2024/2025

Vážení rodiče, zápisy dětí do školní družiny pro školní rok 2024/2025 proběhnou ve dnech:

Do školní družiny se přednostně přijímají žáci 1. a 2. ročníků. V případě, že nebude možné z kapacitních důvodů všechny děti přijmout (hlavně ty starší), budou rozhodovat pořadová čísla uvedená na zápisních lístcích. Pořadové číslo bude zapsáno při odevzdání zápisního lístku v den zápisu.

Zápisní lístky jsou k dispozici na webových stránkách školy www.zsjuventa.cz, v sekci Školní družina, nebo budou k dispozici v den zápisu.

Na zápisní lístky nám, prosím, uvádějte třídu dítěte aktuální pro příští školní rok 2024/2025.

Objednávkový systém čipů určených k vyzvedávání dětí bude spuštěn v druhé polovině června.

Výsledky přijímacího řízení

do školní družiny pro školní rok 2023/2024

Do školní družiny byli přijati všichni přihlášení žáci, jejichž rodiče se dostavili k řádným termínům zápisů do školní družiny.

Objednávání Čipů Bellhop

Registrujte se na stránce Čipový systém Bellhop - registraci provádějte i v případě, že nemáte zájem o zakopení čipů - v prvním kroku formuláře tuto skutečnost uvedete (v případě zájmu lze objednat až 5 čipů pro 5 různých osob, které budou oprávněny vyzvedávat děti ze ŠD).

Školní družina na ZŠ Juventa

Školní družina má celkem 10 oddělení a maximální kapacitu 300 žáků.

Je určena žákům 1. stupně do výše povolené kapacity. Absolutní přednost při umísťování do ŠD mají žáci 1. a 2. ročníků, zbývající místa doplňují žáci vyšších ročníků.

Provozní doba ŠD je v pracovních dnech od 6.30 do 7.30 hodin a od 11.45 do 17.00 hodin.

Roční úplata za školní družinu byla ředitelem školy stanovena na Kč 2000,- za školní rok a je splatná ve dvou splátkách, bližší informace o platbách za školní družinu v záložce ke stažení.

Podrobný popis systému Bellhop

Podrobné a doplňující informace naleznete na stránce Čipový systém Bellhop