: ZŠ Juventa > Školní družina

Vrácení úplaty za ŠD v období uzavření školy

Vážení rodiče,

stále evidujeme nevrácené školné za školní družinu v období, kdy nebyla škola v provozu z důvodu koronavirové krize ve školním roce 2020/2021.

Pokud chcete vrátit poměrnou část úplaty, žádáme vás o zaslání písemné žádosti na mail e.krakorova@zsjuventa.cz a to takto:

Předmět e-mailu

• Žádost o vrácení úplaty za ŠD

Text e-mailu

• Jméno a příjmení dítěte

• Třída a ročník

• Číslo účtu pro vrácení peněz

Tato žádost se týká pouze rodičů, kteří uhradili řádně úplatu za školní družinu a ještě nepožádali o vrácení.

Platby budou vráceny do 30. 11. 2021.

Školní družina na ZŠ Juventa

Školní družina má celkem 10 oddělení a maximální kapacitu 300 žáků.

Je určena žákům 1. stupně do výše povolené kapacity. Absolutní přednost při umísťování do ŠD mají žáci 1. a 2. ročníků, zbývající místa doplňují žáci vyšších ročníků.

Provozní doba ŠD je v pracovních dnech od 6.30 do 7.30 hodin a od 11.45 do 17.00 hodin.

Roční úplata za školní družinu byla ředitelem školy stanovena na Kč 2000,- a je splatná ve dvou splátkách, bližší informace o platbách za školní družinu v záložce ke stažení.

Podrobný popis systému Bellhop

Podrobné a doplňující informace naleznete na stránce Čipový systém Bellhop